0 Товари |
0.00 грн.

Ваше замовлення

Сума
Підсумок:
0.00 грн.
В корзину

Касова програма

CASHFRONT

 • Має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, розроблений для швидкого обслуговування покупців. Інформативність інтерфейсу забезпечує навчання персоналу за лічені хвилини.
 • Підтримка фіскальних реєстраторів і будь-яких POS - принтерів, принтерів, сканерів штрих-кода, розпізнавання вагового товару і його ваги по штрих-коду на етикетці, підключення і робота з торговими вагами.

 • Інтерфейс програми можна настроїти за своїм смаком або фірмовим стилем. Так само є налаштування друку чеків, етикеток і цінників.
 • Кнопки інтерфейсу адаптовані для використання на сенсорних моніторах, у тому числі невеликого розміру.
 • Універсальна система знижок яку визначає сам користувач, використовуючи практично необмежені в цьому можливості нашої програми. Можливо настроїти яку завгодно знижку: по- сумі, часу дня, дня тижня, товару, карті.

Обладнання

Комплексне обслуговування магазинів: поставка, підключення, настройка комп'ютерного обладнання, електронних ваг, принтерів чеків, сканерів та ін.
Детальніше

Програми

Касова програма: "CashFront - фронт-офіс касира".
Детальніше

А также:
Microsoft, 1С: Підприємство

Техпідтримка

Особистий кабінет, історія звернень, база знань- все в одному місці. Онлайн консультант. При необхідності підключаємося до Вашого комп'ютера і робимо порядок! Детальніше

CASHFRONT
Фронт-офіс касира

В результаті використання програми «CASHFRONT» Ви отримаєте сучасний облік продажів і товарної маси, дисконтний клуб, якісне обслуговування покупців, і в кінцевому підсумку додатковий прибуток від оптимізації бізнесу.

CASHFRONT забезпечить впровадження на Вашому підприємстві сучасної POS- системи в найкоротші терміни з мінімальними витратами тому, що це:

 • Доступне рішення для автоматизації Вашого бізнесу
  Програма «CASHFRONT» - є платформенно незалежним продуктом і не вимагає наявності додаткових дорогих ліцензій для забезпечення роботи (1С, SQL Server, Oracle і т.д.)
  Справедлива вартість в поєднанні з простим техобслуговуванням, заощадить Ваші кошти на впровадження і експлуатацію системи.
  Прозора і зрозуміла робота програми гарантовано Вас позбавить від «незамінних людей».
 • Проста в освоєнні програма
  Вона має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, спеціально розроблений для швидкого обслуговування покупців. Сучасний дизайн і ергономічність.
  Виконання операцій без допомоги миші зводить процес торгівлі до мінімуму зайвих операцій. Інформативність інтерфейсу забезпечує навчання персоналу для роботи з програмою за лічені хвилини, це все разом, забезпечить максимально-швидкий процес впровадження системи.
 • Надійне рішення
  Автономна робота каси дозволяє виконувати продажі і зберігати дані навіть при збоях в мережевому обладнанні, нормальна робота відновлюється відразу після усунення проблеми.
  Передача інформації можлива як в режимі OFF-line, так і ON-Line, при цьому програма використовує звичайний файл -сервер і не залежить від інших програм. Використовуються тільки стандартні функції запису-читання файлової системи Windows, це дає можливість звести кількість збоїв до мінімуму.
 • Функціональність
  Програми забезпечить Вас повною мірою інформацією про проведені операції, структура даних програми забезпечить максимальну продуктивність при будь-яких обсягах продажів. POS-системи, створені на основі «CASHFRONT», легко об'єднати в програмний комплекс з єдиною базою товарів і дисконтних карт по локальній мережі або інтернет. Кількісний облік забезпечить отримання інформації про залишки товару, автоматизує процес інвентаризації, захистить Вас від зловживань з боку персоналу.
 • Підтримка широкого спектру торгового обладнання
  Фіскальних реєстраторів і будь-яких POS-принтерів.
  Звичайних принтерів, сканерів штрих-коду, розпізнавання вагового товару і його ваги по штрих-коду на етикетці, згенерованої вагами з друком етикеток.
  Підключення та спільна робота з торговими вагами.
  Все це не обмежує Вас у виборі додаткового обладнання.
 • Економія
  Можливо виконувати продажі на одному робочому місці від різних підприємств, наприклад, фірми платника ПДВ та підприємця. Для цього на одній касі встановлюються фіскальний реєстратор і принтер чеків, і в залежності від ознаки артикулу, продажі фіксуються в різних реєстраторах.
  Це дозволяє значно заощадити на обладнанні, раціонально використовувати площу торгового залу, і зменшити витрати на утримання персоналу.
 • Набір всіх необхідних касових операцій
  Реєстрація продажів по коду і по штрих-коду товару, пошук товару по найменуванню, пошук товару по входженню символів в найменуванні. Повернення товару, скасування будь-якого чека до його закриття. Проміжний підсумок, розрахунок здачі, калькулятор. Інформація про суму в грошовому ящику, вибір виду оплати (готівка, кредитна карта, кредит). Звіти про залишки, по знижкам, Х-звіт, по продажах за період. Завантаження довідника товарів із зовнішньої бази даних, вивантаження продажів в зовнішню базу даних (в тому числі бази даних 1С).
 • Облік залишків
  Програма може фіксувати всі факти надходжень і видатків товару в спеціальному реєстрі. Списання кількості товару з реєстра відбувається автоматично після оплати чека. Для приходу товару необхідно ввести «чек приходу». Ця операція оприбутковує задану кількість товару в реєстр. Сума приходу відображається в роздрібних цінах. Можливо ведення обліку на декількох комп'ютерах. Якщо у Вас в магазині кілька кас, то їх можна об'єднати в систему, з загальними артикулами, дисконтами, і таблицею залишків.
 • Універсальна система знижок
  Ми раді запропонувати своїм користувачам систему знижок, яку визначає сам користувач, використовуючи практично необмежені в цьому можливості нашої програми.
  Можливо налаштувати будь-яку знижку по сумі, часу дня, дню тижня, товару, карті.
  Наприклад можна задати такі умови:
  продавати певний товар по суботах з 18-00 до 20-00 зі знижкою 10%.
 • Настроюваний інтерфейс і багато іншого ...
  Інтерфейс програми можна налаштувати на свій смак, згідно фірмовому стилю.
  Можливе налаштування друку чеків, етикеток і цінників, наприклад, показати або приховати певну інформацію (одиниця виміру, назва магазину, штрих-код, код і ін.), налаштувати шрифт .
  Огляд програми

CASHFRONT, що функціонує в демо-режимі дозволяє виконати всі налаштування і повністю протестувати всі можливі варіанти використання.
Демо - режим обмежує число використовуваних артикулів товару і дисконтних карт до 10 найменувань.
Для переходу на повну роботу досить лише активувати ліцензію.

Вартість однієї ліцензії становить 69 USD, при одночасній купівлі трьох ліцензій надається знижка 10%.
Вигідні пропозиції для дилерів тут.
Бажаємо Вам успішної роботи!

Коротко:

Розробка програмного забезпечення для торгівлі;
Постачання комп'ютерної техніки зі встановленим програмним забезпеченням;
Постачання систем контролю і обліку : ваги, сканери штрих-кода, принтери чеків і інше торгове устаткування.

Розташування:

58000, Україна, Чернівці
+380 (68) 196 8830
+380 (50) 374 9540
E-mail: office@cashfront.net